Sürükleyici ve nefes kesen macerayı kaleme alan başarılı yazar Suzanne Collins, bir sonraki sayfaya geçmek için sabırsızlanacağınız bir yapıt ile karşımıza çıkıyor. Son dönemde gündemden düşmeyen açlık oyunları beyaz perdeyle buluşmasında da oldukça beğeni topladı.

Vahşi bir doğa ortamında hayatta kalma mücadelesini konu alan kitap, dünya genelinde pek çok insan tarafından tam not aldı. Kitabın ilk sayfalarından itibaren sürükleyici bir maceranın içinde kedinizi bulacak, kısa süre sonra kendinizi açlık oyunları kahramanlarından bir tanesi olarak göreceksiniz.

Son dönemlerde fantastik kategorisinin en gözde ismi olan bu kitapta kendinize ve hayata dair pek çok şey bulabilirsiniz. İnsanın neler yapabileceği konusunda hayal dünyanızı zorlayacak kitabı soluk kesmeden okuyacak, kitabın mistik havasına kapılmaktan kendinizi alıkoyamayacaksınız. Hiç bitmeyen temposu ile günlük yaşamınızın en güzel yerinde olan kitap en güzel zaman geçirme aracı sayılabilir. Sayfalar arasındaki gizemi çözmekle uğraşırken olayların içerisinde kendinizi bulacaksınız.

Açlık oyunları

Açlık oyunları

Açlık Oyunları İle Hayal Dünyanızı Genişletin

Dünyaca ünlü pek çok başarılı kitaba imza atmış olan yazarlarında büyülendiği açlık oyunları düşüncesi ve aksiyonu ile elinizden düşürmeyeceğiniz bir kitaptır. Başarılı yazar Collins’in ustaca kaleme aldığı öyküde başarmak ve kaybet adına pek çok anekdot yer alıyor. Umudu asla kaybetmemeyi öğreten kitap fantastik kategorisinin en gözde isimlerinden bir tanesi olmaya devam ediyor. Haftalarca çok satanlar listesinde adı değişmeyen kitapla sizde hayata farklı bir pencere ile bakın!

 

Etiket: ,