Evliliği boyunca hakettiği ilgiyi göremeyen Linda adında bir kadının, evliliğinin giderek daha kötü bir hal alması ile birlikte aklında kocasının onu aldattığı şüphelerinin oluşması ile başlayan bir hikaye ve Linda’nın içinden çıkılamaz bir hal alan depresyonunu konu alıyor.

Kocasının aldatması ile devam eden Aldatmak kitabı Linda’nın gerçek aşkının peşinden hala gitmesi ile devam ederken kendi hayatı ve evliliği ile ilgili yaptığı sorgulamalar ve içe dönüş şeklinde devam ediyor.

Usta kalem Paulo Coelho kitapları arasında efsaneleşmiş bir yere sahip Aldatmak okuyucuyu belki de hayatın içinden olan gerçek konusu sayesinde içine çekmeyi başarıyor. Hayatımızın her döneminde başımıza gelebilecek olan aldatılma olaylarını ve verilecek tepkileri Paulo Coelho kaleminden okumak ayrı bir keyif veriyor.

Aldatmak

Aldatmak

Gerçekler Acıtır

Aldatılmak ile başbaşa kalan bir kadının bu hikayesini bir nefeste tek bir oturuşta bitirecek ve etkisinden uzun süre çıkamayacaksınız. Okurken Linda’nın çaresizliği ile üzülecek ve ruhunuzun derinliklerindeki korkularla yüzleşerek kendinizi bulabileceksiniz.

Sürükleyici anlatımı, sıkmayan hikayesi ve en önemlisi gerçekçi konusu ile sıkılmadan okuyabileceğiniz bu kitabı raflarınızın en üst bölümlerine yerleştirecek ve okuduktan sonra aklınıza her geldiği an çıkartarak kitabın içindeki efsaneleşmiş cümleleri tekrar okumak isteyeceksiniz.

En çok satanlar arasında bulunan Aldatmak kitabı ikili ilişkilere aşka ve sevgiye dair farklı bakış açıları ile dünyaya bakış açınızı değiştirebilecek bir kitap.

ISBN: 9750723209

Sayfa Sayısı: 275

Yayın Yılı: 2014

Yazar: Paulo Coelho

Kitap: Aldatmak

 

Etiket: ,