Kitap seçenekleri arasında en çok satan kitaplardan oluşan bu kategorimizde, son dönemlerin en popüler, en moda ve gündemde yer alan kitaplarını bulabilirsiniz. Bunlardan birisi olan en çok satanlar kategorimizin müdavimlerinden Allah De Ötesini Bırak isimli kitabı çok uygun ve çok daha cazip fiyat seçenekleri ile alabilirsiniz.

 Allah De Ötesini Bırak ile Eşsiz Yolculuğa Çıkın

Kitapta bir insanın en önemli arayışına yardımcı olacak daha ayrıntılı ve daha çok yol gösterici nitelikli anlatımlar bulunuyor. Bunların başında da Allah’ın kesinlikle sorgulanmaması ve O’na sitem edilmemesi gerekiyor. Çünkü O hiçbir zaman size yapılan haksızlıklara karşı kayıtsız kalmaz ve bir annenin merhametinden çok daha yüce bir merhamet ile sen kuluna yaklaşmaktadır.

Allah De Ötesini Bırak

Allah De Ötesini Bırak

En çok satanlar kategorimizin alanındaki en önemli kitaplarından birisi olan Allah De Ötesini Bırak isimli kitabında özellikle de insanın karşısında çok sayıdaki maskeli insan bulunduğuna dair uyarılar, en güzel örnekler ile anlatılırken, dikkatli olunması halinde o senden çaldıkça, sen onun sevaplarından kazanıyorsun.

Bu gibi çeşitli önerileri ve dinginliğe dair yönlendirmeleri ile her zaman okuyucusunun doğru yolu bulmasında sonucu doğrudan söylemekten ise bu sonuca kendisinin varabilmesine yardımcı olacak yönlendirmeler sunuyor. Uğur Koşar’ın bu eşsiz eseri ile birlikte bu alanda merak ettiğiniz, konuşamadınız ve içten içe hayatınız boyunca mantıklı cevaplar aradığınız sorularınıza yönelik en doğru yanıtlardan ziyade yanıtlara ulaşabilmenizde yardımcı olunuyor.

 

Etiket: ,