En çok satanlar kategorisinde yer alan ve daha çıkmadan okuyucunun heyecanla beklediği Allah’ıma Sefere Çıktım eseri ile manevi duyguların ön plana çıkarıldığı bir yolculuğa çıkacaksınız. Cemalnur Sargut’un kaleminden çıkan bu eserde Hakk’a giden yolda idraklı olmayı ve sabretmeyi öğreneceksiniz. Maddiyatın yanı sıra maneviyatın konu alındığı bu kitapta dünyevi hayatın geçici olduğunu ve asıl hayatın ölümden sonra başladığını anlayacaksınız.

Allah’ıma Sefere Çıktım

Allah’ıma Sefere Çıktım

Ölüm kulun hem içinde hem de dışında gerçekleşir. Kulsa bunu hem yakından hem dışarıdan izler.  Nefsini bilen bir kulun ve bu dünya da isteklerine karşı koyan kulun öldükten sonra cennet mertebesine ulaşacağı anlatılır. Bu dünya da mutlu olacağı gibi ebedi hayatta da sonsuz mutluluk ile hakiki kulluk derecesine ulaşacağını okuyacaksınız.

Allah’ıma Sefere Çıktım ile Geleceğinize Siz Karar Verin

Okuyacağınız bu muhteşem eser ile gelecekteki hayatınıza siz karar verecek ve ona göre davranacaksınız. Gelecekte mutlu bir ebediyet için Allah’a doğru siz de sefere çıkacaksınız. Çıktığınız yolda nefisten gözleri kör olmuş bir kul olmak yerine ilahi adaletin bu dünya da değil diğer dünyada size ödülünüzü vereceğine tüm kalbinizle inanacaksınız. Fani hayatta çekeceğiniz her sıkıntının gelecek güzel günleriniz için yapılan bir sınav olduğunu anlayacak ve sabrederek Allah yolunda adım adım ilerleyeceksiniz. Her bilinçli okuyucunun kitaplığında yer alması gereken bu eseri bir kere değil defalarca okumalısınız.

 

Etiket: ,