Türk Edebiyatına dair çok farklı ve çok daha manasız yaklaşımların sergilenmekte olduğu günümüz modern dünyasında ya da Türkiye’sinde Mevlana ve Şems’in kişiliği ya da eserlerine ilişkin gerçekleştirilmekte olan eleştiriler ve düşüncelerin ortaya çıkışı bir yana dursun, çok daha kaliteli ve iyi şeylerde ortaya çıkıyor.

 Aşk Sarhoşu ile Mevlana’nın Aşkına Ortak Olun

Bu süreç içerisinde daha sakin, daha iddiasız ve duru bir anlatımı ile İrfan Gürkan Çelebi, usta kalemi ile bu dönem edebiyatında eşsiz bir eseri ortaya koyuyor. Yeni çıkanlar kategorimizde yer alan en eşsiz ve en güzel eserlerden birisi olan Aşk Sarhoşu isimli kitabın dair yapılan eleştiriler ve yorumlar o kadar güzel ki İrfan Gürkan Çelebi için kaleminin mürekkebini kalbinden çektiğine dair eşsiz yorumlar geliyor.

Aşk Sarhoşu

Aşk Sarhoşu

Yeni dönem çıkan kitaplar arasında kendini hemen gösteren ve öne çıkaran bir kitap olması ile birlikte her ıslaklık kıymetli dost gibi muhteşem mecazi anlatımları ile okuyucusunun aşk sarhoşluğunu paylaşan ve buna ortak olan muhteşem bir eser olarak Türk edebiyatı içerisindeki yerini en başarılı şekilde alıyor.

Türk edebiyatının en kaliteli yeni dönem romanlarından birisi olan ve yeni çıkanlar kategorimizin en önemli yazarlarından ve kitaplarından birisi olan İrfan Gürkan Çelebi’nin Aşk Sarhoşu isimli kitabı ile Mevlana’nın bakışı ile yüreklerinde aşk derdi bulunmayanların, kalkıp aşık olmalarını okuyucusuna anlatan eşsiz bir kitap.

 

Etiket: ,