Edebiyat dünyasının son dönemlerdeki en başarılı eserlerinin ve en çok beğeni toplayan ve ilgi gören eserlerinin bulunduğu en çok satanlar kategorimiz ile birlikte en güncel kitapları çok ekonomik fiyat seçenekleri ile bulabilirsiniz. Bu noktada en güncel olarak en çok satanlar kategorimizde kendisine yer bulan Aşkın İstilası – Yol isimli kitap bir üçlemenin ilk kitabı olarak okuyucunun beğenisine sunuluyor.

Aşkın İstilası – Yol Sıradışı Bir Yolculuk

Aşkın İstilası – Yol

Aşkın İstilası – Yol

Metin Hara imzası taşıyan bu eşsiz eser, son dönemlerde Türk edebiyat dünyasının en çok beğenilen ve en çok merak edilen eserleri arasında kendisine yer buluyor. Zaten bu sayede de Türk edebiyatının son dönemlerde en çok satan kitaplarından birisi olma özelliğine de sahip olmuştur.  Üç kitapta oluşacak bir serinin ilk kitabı olarak piyasaya sürülen bu kitap, dünya genelinde yepyeni ve hiç beklenmeyen bir istila hareketinin oluşmasını sağlayacaktır.

Kişinin kendisi ile başlayan ve kendisi ile sonlanacak bir aşk yolculuğu olarak üçlemenin ilk kitabı Yol okuyucu ile bir araya geldi. Aşk uğruna ya da aşkın bulunması için çıkılan sıradışı, farklı ve kendine has bir aşk yolunun en farklı hikayesi konu ediniliyor. Her şeyden ve herkesten tamamen farklı olarak bu kez aşk için istila etmeye hazır olup olmadığını okuyucusuna soran eşsiz bir kitaptır.

Son dönemlerin en popüler kitaplarının bulunduğu en çok satanlar kategorimizin farklı kitabı Aşkın İstilası – Yol isimli kitap Metin Hara kaleminden okuyucuyla bir araya gelirken, ekonomik fiyat seçenekleriyle sunuluyor.

 

Etiket: ,