Daha önce okuduğunuz kitaplar içerisinde ki olay örgüleri nasıldı? Belli bir olay örgüsü içerisinde sizlere hikaye anlatan, keyifle okunası kitaplar mıydı? Bir kitap ile baş başa kaldığınızda, kendinizle baş başa kaldığınızı hiç hissettiniz mi? Bugüne kadar okuduğunuz kitaplardan farklı bir kitap olarak karşımıza geliyor, Başkaldıran İnsan adlı roman.

2009 senesinde çıkmasına rağmen, günümüzde okunası kitaplardan birisi olarak hala romanlar arasında yerini alır. Kime neye, nasıl ve nerede başkaldırdığına dair aklınıza gelebilecek tüm soruları sorarken, cevapları da bir yandan bulacaksınız… İnsanoğlu, hiçbir zaman ne olduğuna yanaşmak istemeyen, ne olmak istediğine yanaşan bir varlıktır. Ve bu özellikte ki tek yaratıktır, kendisi!

Başkaldıran İnsan

Başkaldıran İnsan

Yazar Albert Camus, bugüne kadar birbirinden farklı romanlar yazarken değindiği birçok konu olmuştur. Bu romanda ise okunacak olan her bir satır, okuyucunun kendisiyle baş başa kalabileceği bir dünyayı yaratabilecek şekilde hazırlamıştır. Başkaldıran insan her kim ise, adaleti ve özellikle doğruluğu seven, ona bağlı olan insandır!

Başkaldıran İnsan İle Baş Başa Kalacaksınız!

Romanlarıyla her zaman için plana çıkmayı başarmış bir isim olan Albert Camus, Yabancı adlı romanıyla geçmiş zamandan günümüze kadar başarıyla okunmuş bir kitap olarak bilinir. İşte bu kitabıyla da yine farkını ortaya koyacak olan bir yazardır.

Başkaldıran İnsan adlı roman, bu zamana kadar okunası kitaplardan biri olduğu Top 100 adlı listeye girmesiyle beraber gösterir. Sizlerde böylesine değerli bir kitap ile beraber kaliteli bir kitabı okumuş olabilirsiniz.

Yazar: Albert Camus
Kitap Adı: Başkaldıran İnsan
ISBN: 9789755105772
Sayfa Sayısı: 285
Yayın Yılı: 2009

 

Etiket: