Yeni çıkan eserler arasında yer alan bazen Bülent adlı karakterin hayatını konu ediniyor. Günlük yaşamımıza çokta uzak olmayan bu karakter ve yaşadıkları sizi yansıtabildiği gibi karşılaştığınız birçok insanın hayatına paralel özellikler de gösterebiliyor. Hayatta yaşadığı zorluklar ve talihsizlikler üzerine kendine bir kaçış alanı ve bir soluk arayan karakterimiz hastalanarak çok daha kötü bir hale düşer. Bütün olumsuzlukların üst üste gitmesi sonucunda daha da karamsarlaşan Bülent koca bir belirsizlik içerisinde yaşamaktadır.

Bazen

Bazen

Aslında günlük hayatımız içerisinde birçoğumuz bu ve bunun gibi durumlar ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Gerçek yaşamdan alınan bu eser göründüğünden çok daha fazla şeyi bizimle paylaşıyor. Bazen seni kaç kez yaşamak gerek diye kendinize sorduğunuz birçok sıkıntıyı bu eser içerisinde de bulacaksınız. Yazarın harika üslubu ve kurgusu ile bir solukta rahatlıkla okuyabileceğiniz bir eser.

Sıkışmış Hayatlar Bazen İle Geldi

Hayatta her zaman istediğimiz her şey olumlu bir biçimde gelişmez. Sıkıntıya düşebilir, hiç beklemediğimiz anda sıkıntılar katlanır ve daha çok üstümüze gelmeye başlar. Biran durup düşündüğünüzde içinizde büyüyen bu çığlık çok farklı boyutlara kadar ulaşır. Gerçek hayatta gerçek bir kitap. Aradığınızdan çok daha fazlasını son çıkan bu eser içerisinde bulabileceksiniz. İçinizde yaşadığınız çığlıkları kontrol etmek, anlamlandırmak ve daha sakin bir biçimde yaşamak için mutlaka okumanız gereken bir eser. Hemen alın ve bir köşede sakince kendiniz ile yüzleşin.

 

Etiket: ,