Hayal gücünü, tutkuyu ve aşkı anlatan eserler, okuyucuyu çeker içine, ona büyüleyici bir dünya vaat eder ve vaat ettiği her şeyi yerine getirir. Okuyucu o dünyanın içine girdiği andan itibaren büyülenecektir. Arzu ettiği tüm unsurlar orada yerin almıştır. Eksiksiz bir dünya onu beklemektedir ve aynı zamanda büyüleyici. Beni Senden Kurtar adlı eser ile okuyucu arzu ettiği tüm öğelere ulaşacak ve aşkın sıcaklığını iliklerine kadar hissedecektir.

Tutkulu Bir Aşk Beni Senden Kurtar

Beni Senden Kurtar

Beni Senden Kurtar

Yazar Jessica Trapp tarafından kaleme alına bu eser, çok tutkulu ve beklenmedik bir aşk hikâyesini bizlere anlatmaktadır. Esareti boyunca tek yapmak istediği şeyi yapan genç bir kadının, beklenmedik bir şekilde istemediği bir adamla evlenmesine giden süreci ve o sürecin sonunda tutkulu bir aşkın başlamasını konu edinen eser, okuyucular tarafından son derece ilgi ile karşılanmıştır.

Beni Senden Kurtar, tutkulu ve sıcacık bir aşk hikâyesidir. Tutkuya ve bağlılığa ait tüm öğeler bu eser ile birlikte hayat bulmuş ve cana gelmiştir. Yazar bu eseri ile birlikte, okuyucularını oluşturduğu dünyaya çekmiş ve o dünyanın tüm güzelliklerini yaşamalarına imkân sağlamıştır.

Jessica Trapp, işlediği konu, anlatımında ki sıcaklık ile okuyucularının beğenisini kazanan bir esere imza atmıştır. Bu imzası, nesiller boyu devam edecek bir karaktere sahiptir. Kazanmış olduğu bu başarı işle birlikte, top 200 kategorisine de girmeyi hak kazanan yazar, kalıcılığı da bu sayede yakalamayı başarmıştır.

 

Etiket: ,