En çok satanlar kategorisinde yer alan ve okuyucu kitlesi tarafından çok sevilen bir yazar olan Sarah Jio’nun kaleminden doğan Böğürtlen Kışı manevi duygularınızı harekete geçirecek ve sizi derinden etkileyecek.

Duygu yüklü olan bu eseri okuduğunuzda hayatınızda var olan önemli şeylerin değerini onları kaybetmeden anlayacaksınız. Bunun yanı sora çevireceğiniz her sayfa da içine gireceğiniz farklı psikolojiler kitaba daha fazla bağlanmanızı sağlayacak. Bir an önce bitirmek istediğiniz bu eser bittiğinde çok üzüleceksiniz. Sizi günlük hayatın sorunlarında uzaklaştırarak rahatlatan ve stresinizi atmanıza yardımcı olacak olan bu eseri bir an önce almalı ve başucu kitabı yapmayı düşünmelisiniz.

Böğürtlen Kışı

Böğürtlen Kışı

Böğürtlen Kışı Kitabında Duygu Yükü

Diğer eserleri ile popülerliği yakalayan Sarah Jio bu eseri ile de bu popülaritesini korumaya devam edeceğini açıkça belli ediyor. Oğluyla birlikte yaşayan ve işe gitmek zorunda olduğu için oğlunu evde yalnız bırakmak zorunda olan Vera yine bir gün aynı olayı tekrar eder ama eve geldiğinde oğlunu bulamaz. Kendini oğluna adamış olan bu anne için hayat o anda durmuş ve hiçbir şeyin anlamı kalmamıştı.

Oğlunun kaybolduğu gün kalbini ve hayatının çalındığını düşünen Vera için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı. Oğlunu yani bir nevi canını kaybetmiş olan bir anne için hayatın ne kadar zor olduğunu hayali bir karakter üzerinden bu kadar net ve akıcı bir şekilde anlatan Sarah Jio, yine okuyucunun dilinden uzun bir süre düşmeyeceğe benziyor.

 

Etiket: ,