Oldukça farklı bir anlatıma sahip olan Bu Benim Aşk Hikayem söyledikleri ile okuyucuları kendi içerisine çekmeyi başarıyor. Sinema oyuncusu olan Gizem Denizci tarafından kaleme alınan bu hikaye biraz olsun sinemayı andıran bir bakış açısı ile yazılmış. Bir kızın aşkını anlatan bu eser çok farklı noktalara parmak pastığı gibi beraberinde okuyucuları şaşırtacak ve sürükleyecek bir anlatıma da sahip.

Bu Benim Aşk Hikayem içerisinde her an her şeyi bulabilirsiniz. Bir hikayeden çok daha fazlasını barındıran bu eser söyledikleri ile aşka dair ne varsa bir film karesi gibi gözlerinizin önünde olayları yaşatıyor. Siz bu olayların canlı şahidi olduğunuz gibi aynı zamanda kitabıda kısa sürede bitiriyorsunuz.

Genç kızın kafasında kurmuş olduğu hayaller, aşk yüzünden başına gelenlşer, aşktan bekledikleri ve çok daha fazla şeyleri bu kitap içerisinde bulabileceksiniz. Özel bir anlatım ile hikayesini kaleme alan Gizem Denizci sinemadan geldiğini yazın içerisinde takip etmiş olduğu üslup ile bir kez daha ortaya çıkarmayı başarmış.

Bitmeyen Bu Benim Aşk Hikayem

Bu Benim Aşk Hikayem

Bu Benim Aşk Hikayem

Gerçek hayatta hemen herkesin başına gelebielcek olan bir aşk hikayesinden çok daha fazlasını bu eser içerisinde rahatlıkla bulabileceksiniz. Özellekle genç bir kızın başına gelenler sizi biraz daha çok şaşırtacak. Oldukça özel olan bu hikayeyi sürükleyici anlatımı sayesinde kısa sürede bitirebilirsiniz. Anlatımı ve gözlemleri ile yazarın süslediği çok kaliteli bir eser.

Yazar: Gizem Denizci

Eser: Bu Benim Aşk Hikayem

Sayfa sayısı: 128

ISBN
9789759296087

 

Etiket: