Bilim kurgu dünyamıza yeni bir soluk getiren Dalgakıran geçtiğimiz günlerde okuyucular ile buluştu. Kat Falls tarafından kaleme alınan eser, 304 sayfadan oluşuyor. Eserin çeviri ise Niran Elçi’ye ait. Tudem yayınları ile bizlere ulaşan eserde, fantastik bir kurgu anlatılıyor.

Macera ve Aksiyonun Adresi Dalgakıran

Yaşamın okyanuslar altına alındığı, heyecanlı ve fantastik bir kurgunun yansıtıldığı eser, bilim kurgu dünyasında büyük bir beğeni ile karşılandı. Yakın bir gelecekte Disney tarafından beyaz perdeye aktarılacak bu eser, gençlere macera dolu, aksiyon dolu bir yaşam vaat ediyor.

Dalgakıran

Dalgakıran

Dalgakıran piyasaya yeni çıkmasına rağmen en çok satılanlar listesinde zirveye yükselmeyi başardı. Gerek kitapçılarda, gerekse de internet sitelerinde aynı ilgi ile karşılaşan kitaba sizde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken İdefix kitap-müzik-film adlı internet sitesini ziyaret etmek. Kitap ana başlığını kullanarak bilim kurgu kategorisi içeriğine girerek kitaba ulaşabilirsiniz.

Dalgakıran’ı satın almak için ise ödemenizi yapıp siparişi sonlandırmanız yeterlidir. Ürün,  vereceğiniz adrese kargo yapılarak en kısa sürede elinize ulaşması sağlanacaktır. Ödemenizi ister kredi kartınız ile online bir şekilde yapabileceğiniz gibi, ürün teslimatında nakit olarak da yapabilirsiniz. Bunun kararı vermek size kalıyor. Ürün ile yaşayacağınız herhangi bir sıkıntıda ise İdefix firması sizin en yakın destekçiniz olacaktır. İade ve değiştirme talepleriniz İdefix tarafından hiçbir ön koşul aranmadan yerine getirilecektir.

Macera ve aksiyon dolu bir yolculuk için Dalgakıran sizleri bekliyor.

 

Etiket: ,