İnsanların boş zamanlarını en iyi değerlendirme yolu kitap okumaktır. Kitap okumak kimi insan için sadece bir hobiden ibaret olsa da kimi insan için ise kesinlikle yaşam tarzıdır. Günümüzde farklı yaş gruplarının ilgi ve beğeni ile okuduğu birçok kitap türü bulunmaktadır. Bu kitap türlerinin ençok okunanları roman olmuştur. Roman yazarların kendinden bir şeyler katarak kaleme aldığı eserlerdir. Deneme ve İnceleme eserlerinde olduğu gibi, bu eserlerinde başında da Dalgın isimli eser gelmektedir.

Özlemin ve Aşkın Eseri Dalgın

Dalgın

Dalgın

Yazar Engin Damcı tarafından kaleme alınan bu muhteşem eser, Kanguru yayınları tarafından kitapseverler ile buluşturulmuştur. 80 sayfalık bu eserde ünlü yazar kaleme aldığı eserde, denizin dalgasından gelen fısıltıları okurlarına aktarmaktadır. Deneme – İnceleme eserlerin yazarların kendine özgü kalemini kullandığı eserler olmuştur. Bu eserlere cazip fiyat koşulları ile sahip olmak için kitap evlerinden ve online alışveriş sitelerinden sahip olabilirisiniz. İnternet üzerinden yapılan online alışverişlerde satın aldığınız kitaplar kargo fırsatları ile kapınıza kadar getirilip teslim edilmektedir. Kitapseverlerin mutlak olarak kütüphanelerinde bulundurması gereken bu eser her yaş grubunun ilgi ile okuyacağı kitap türüdür.

Dalgın eseri son dönemlerde deneme eserleri içerisinde en beğenilen eser olmuştur. Akıcı bir dilin kullanıldığı bu eserde, kitabı okurken kendinizden bir şey bulabileceksiniz. 2014 yılında okuyucu ile buluşturulan bu eser, kitap evlerinde ve online alışveriş sitelerinde yeni çıkanlar kategorisinde yer almaktadır. Yazar Engin Damcı tarafından kaleme alınan eser yalnızlığın ve aşkın anlatıldığı eserdir.

Yazar: Engin Damcı

Kitap: Dalgın

ISBN:9786054933068

Sayfa Sayısı: 80

 

Etiket: ,