Kalbi bir adam tarafından fena bir şekilde kırılmış olan kadının romanıdır, Düğümlere Üfleyen Kadınlar. Başlangıcı da bitişi de başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş Ece Temelkuran kitabı olan bu kitapta, bir aşkı, yolculuğu, intikamı, acıyı, sevebilmeyi, sevememeyi, kadını sevmeyi öğreneceğiz.

Bir adam tarafından kalbi kırılan kadının intikam almak adına bir çözü geçebilmeyi nasıl da göze aldığının romanı olan bu kitapta, sabrı ve intikamın ne demek olduğunu çok iyi anlatıyor. Bir yolculuk romanı olarak da adlandırılabilir bir kitaptır.

Kadınların nasıl sevileceğiyle ilgili bir rehber de oluyor bu kitap. Kadınların içine nasıl konuşabileceğimiz, onlara sevgimizi nasıl öğreteceğimiz bir roman olarak geliyor. Ece Temelkuran, başarılı şekilde yarattığı bu romanıyla beraber çok konuşulacağı gibi her satırı dolu dolu biçimde doldurmuş diyoruz.

Düğümlere Üfleyen Kadınlar, Ece Temelkuran

Düğümlere Üfleyen Kadınlar, Ece Temelkuran

Düğümlere Üfleyen Kadınlar ile Aşkı Öğrenin!

Çölü geçerek bir adamdan intikam almak isteyen dört kadının romanını okuyacağımız bu kitapta gerçek gibi duran bir hikaye okuyacağız. İstanbul’a gitmeyi düşünen ancak yolu bir anda değişerek çölü geçip intikam almak için bir adama ulaşmak isteyen bu dört nadıl yolda neler yapacak?

Düğümlere Üfleyen Kadınlar adlı kitapta okuyacağımız bu hikaye, aşkın ne demek olduğunu, bir kadının kalbinin kırılmasının ne demek olduğunu, intikamın nasıl alınacağının habercisi ve bilgisidir. En çok aranan kitaplar arasında yer alan bu kitap, yaz sezonu içerisinde okunabilirliği bulunan bir kitaptır.

ISBN: 6051416069

Sayfa Sayısı: 480

Yayın Yılı: 2014

Yazar: Ece Temelkuran

Kitap: Düğümlere Üfleyen Kadınlar

 

Etiket: ,