Geriye doğru baktığınızda, bir şeylerin kalmış olması ve bazı unsurların hala orada sizleri bekliyor olduğunu görmek, ne kadar değişik bir duygu olur öyle değil mi? Edebiyatımızın eşsiz kalemi Adalet Ağaoğlu imzalı nefis bir eser. Eserde yer alan duygu ve düşünceler, hayatınız içerisinde ki durumunuza temas edecek ve sizlerde etkisinden uzun bir süre kurtulamayacağınız durumların meydana gelmesini sağlayacak. Bu etkiler ile birlikte, yaşadıklarınıza ve geri bıraktıklarınıza karşı hayatınızda, başka bir yönün geliştiğini göreceksiniz.

Göç Temizliği

Göç Temizliği

Göç Temizliği ve Anılar

Usta isim bu eseriyle anıları, hayalleri ve geride bırakılan hayatları, çok usta bir biçimde kaleme almış ve ortaya bir şaheser çıkarmıştır. Bu eser, başlı başına bir başyapıt değeri taşır ve bu anlamda değerlendirilmesi gerekir. Göç Temizliği, farklı anlatımı ve tarzı ile birlikte, bu hayatın içerisinde yaşayan herkesin duygu ve düşüncesini yansıtacak bir eserdir.

Her hayata değen yapısı, eserin başarılı olmasında ki en önemli etkendir. Yazarın eserinde paylaştığı düşünceler ve kavramlar, sizlere farklı noktalardan hayata bakış açısı kazanmanızı sağlayacak ve bu noktada etkilere sahip olmanızı sağlayacaktır. Adalet Ağaoğlu ismi, edebiyat dünyamız için çok önemlidir. Bu ismin eserleri, etkileyici ve akıcı bir anlatıma sahiptir.

Bu akıcı anlatımının bir ürünü olan Göç Temizliği, yazarı ve onun hayata olan bakışını anlayabilmek için çok iyi bir fırsattır. Bu fırsatı değerlendirmeli ve bu eseri mutlaka okumalısınız.

Yazar: Adalet Ağaoğlu

Eser: Göç Temizliği

ISBN: 9786051417585

Sayfa Sayısı: 280

Yayın Yılı: 2014