Günlük hayatın içerisinde insanlar ile sürekli olarak iletişim halindeyiz. İşimiz gereğince ya da yapmamız gereken sorumluluklarımız gereğince karşımızda yer alan insanları zaman zaman ikna etmek durumunda kalabiliyoruz. Peki, bunu yaparken nelere dikkat etmeliyiz ve nasıl davranmalıyız. İknanın Psikolojisi bu alanda ortaya çıkan en kaliteli kitap.

Robert Cialdini tarafından kaleme alınan bu eser insanları kolay ikna edebilme yollarını en ince ayrıntısı ile birlikte sunuyor. Bu sayede gerekli olan her ne varsa yapabilecek, an ince ayrıntısına kadar takip etmeniz gereken yolları izleyebileceksiniz. Çok daha fazlası sadece sizin için İknanın Psikolojisi içerisinde sunuluyor.

Oldukça farklı bir yol takip eden yazarımız Robert Cialdini sayesinde sizde insanları ikna edebileceksiniz. Bazen bir rica ile başlayan bu süreç bazen sizin otoriteniz dâhilinde sürüp gidebiliyor. Günlük hayatın içerisinde hemen her an insanlar ile ilişki içerisinde olabiliyoruz. Özellikle iş sahası içerisinde çalışan birçok insan ikna ile alakalı olarak sürekli iletişime geçmek zorunda. Bunu nasıl yapabileceğiniz ile alakalı olarak en kolay yollar sadece bu kitap içerisinde sizleri bekliyor.

İknanın Psikolojisi Sizin İçin Burada

İknanın Psikolojisi

İknanın Psikolojisi

Kütüphaneniz içerisinde yer alması gereken bu eser sayesinde kendiniz daha çok geliştirebileceksiniz. En doğru adımları atarak karşınızda yer alan insanı kolay bir biçimde ikna edebileceksiniz. Doğru yollar sayesinde iletişime geçmek ve kaliteli ikna yolları bulmak artık çok daha kolay.

Yazar: Robert Cialdini

Eser: iknanın Psikolojisi

Basım yılı: 2003

Sayfa Sayısı: 368

ISBN : 9789944383646

 

Etiket: