Bugünlerde kitapçıların vitrinlerin süsleyen yepyeni bir kitap var. İçinde bulunduğumuz bahar aylarını yansıtan İlkbahar Rüyası, en çok satanlar listesine hızlı bir giriş yaptı. Kristin Hannah tarafından kaleme alınan bu roman, içinde bulunduğumuz günlerde son derece revaçtadır. Gerek sosyal medyada uyandırdığı yankılar ile gerekse de okuyucuların dünyasında bir etki uyandırması ile ilkbahar rüyasıgeçer not almayı başardı.

Hatalar ve Telafiler İle İlkbahar Rüyası

İlkbahar Rüyası, biraz aşk biraz da aşk yaşarken yapılan hataların telafi edilmesini anlatıyor. Sarsıcı, düşündüren ve duygu yüklü bir roman olması hasebiyle okuyucuda unutulmaz bir etki bırakmayı başarmıştır. Her hatanın bir bedeli olur sloganı ile yola çıkan romanda, ancak gerçek sevgi ile bazı hataların telafi edilebileceği sade bir dille anlatılır.

İlkbahar Rüyası

İlkbahar Rüyası

Pegasus yayınları ile bizlere ulaşan eserin çevirisi Solina Silahlıya aittir. Roman, aşk romanı statüsünde değerlendirmeye alınan eleştirmenler tarafından da geçer not almayı başarmıştır. Romana kitapçılardan ulaşacağınız gibi, internet sitelerinden de ulaşabilirsiniz. Kitap yurdu internet sitesi aracılığı ile esere ulaşabilirsiniz.

Siparişini vereceğiniz romanın ödemesini dilerseniz site içerisinden online bir şekilde kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Dilerseniz de ürün teslimatında nakit olarak da yapabilirsiniz. Ürün ile yaşayacağınız her türlü sıkıntıda kitap yurdu firması sizlerin en yakın destekçisi olacaktır. İade ve değişim talepleriniz hiçbir ön koşul aranmadan yerine getirilecektir. İçinde bulunduğumuz bahar günlerine yakışan bir eser sizleri bekliyor.

 

Etiket: ,