Michael Knight, başarılı bir avukattır. Arkadaşı, bombanın arabasına yerleştirilmesi sonucu ölür. Arkadaşının, avukatlık yaptığı firmadan şüphelenilir. Firma, gizli işler peşinde olup, bazı gerçeklerinin açığa çıkmasını istemez. Bu olayın olması ile genç avukat istemeden olaya dâhil olur. Olayda yaşanan macera ve aksiyon, okuyucuyu kendine bağlayacaktır. Komplo, olayının aydınlanması için herkes seferber olur.

Komplo

Komplo

Komplo Olayı Nasıl Açıklanacak

Komplo, başından sonuna kadar zevkle okunacak bir romadır. Olaylar, Boston’da başlar. Devamında, Amsterdam’a dek sürer. Olayın akışı ile birlikte, mafya lideri devreye girer. Mafya lideri, genç avukattan yardım ister. Olayın aydınlatılması gereklidir.

Çok satanların listesinde olan, komplo, değişik konusu ile meraklı bir şekilde okunur. Okuyucuyu sıkmayan konusu, gizemini her sayfasında korur. Kitap baştan sonra, akıcı bir dille anlatılmıştır. Kitap, konusu itibari ile macerayı sevenler içindir.

Yazarın, diğer romanlarında oldu gibi, karakterleri güzel işlenmiş. Gerçek dünyaya bizi götürmüştür. Konu örgüsü, anlatım tarzı, kitabın en çok satanlar listesinde olmasını sağlamıştır. Değişik türde macera romanı sevenler içindir. Avukatlık mesleği ile birlikte, başarılı bir iz sürücü olan Micheal, bu olaydan nasıl sıyrılacak ve arkadaşının intikamını nasıl alacaktır. Yardım eden kişiler ise yine olayın örgüsünde olanlardır. Üç kişi olayı aydınlatacak ama onları zor günler beklemektedir. Kahramanların, olay çözümü ve yapılan teoriler harikadır. Önemli bir eserdir. Okunmasını herkese tavsiye ederiz.

 

Etiket: ,