Son zamanlarda sitemizin en çok satanlar kategorisinde yer alan ve okuyucunun en sevdiği yazarlardan biri olan Ahmet Ümit’in eşsiz eseri “Masal Masal İçinde” yeniden yayımlanarak okuyucu ile buluşuyor. Türk edebiyatında polisiye roman denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan Ahmet Ümit, sadece yetişkinler için değil çocuklar içinde bilinçlendirici ve öğretici iki eser yazmıştır. Masal Masal İçinde eseri ile çocuk okuyucu kitlesine hitap eden başarılı yazar bu eserinde minik okurlarını hem eğlendirmiş hem de okuma aşkının ilk tohumlarını yavaş yavaş atmaya başlamıştır.

Masal Masal İçinde

Masal Masal İçinde

Masal Masal İçinde Eserinin Önemi

Kitap okumanın yaşının çok erken başlamasını savunan “Ahmet Ümit”, çocukların sevebileceği ve bitirdiklerinde ellerinde somut olarak tutabilecekleri bir an fikir içeren kitapların okunmasını ebeveynlere tavsiye etmiştir. Siz de çocuğunuzun hayal gücünü başarılı bir yazara emanet etmek isterseniz Masal Masal İçinde eserini tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun okumaktan hiç sıkılmayacağı ve bitirene kadar elinden bırakmayacağı bu eseri hemen almak için sitemizden tek tıkla sipariş verme avantajınızı kullanabilirsiniz.

Masal Masal İçinde çocuklar için yazılmış olsa da pek çok yetişkinin de yıllar sonra masal okuma isteğine cevap verebilecek niteliktedir. Kitaba duyulan yoğun ilgi sayesinde eser sadece yurt içinde değil yurt dışındaki pek çok okulda da öğrencilere sunulmuştur. Ana eksenin padişah ve vezirin hikâyesini anlatan bu eser aslında içinde daha birçok hikâye barındırmaktadır.

Kitap adı: Masal Masal İçinde

Yazar: Ahmet Ümit

ISBN: 9786050900491

Yayın yılı: 2011

Sayfa: 143

 

Etiket: