Her çocuğun mutlaka kendini bilmeye başladığı ilk yaşta okuduğu Oliver Twist bir dünya klasiği haline gelmiştir. Sitemizin top 100 kategorisinde yer alan bu eser her yayımlandığı zamanki gibi yine okuyucu tarafından yoğun ilgi ile karşılanıyor. Eğer hala bu eseri okumadıysanız sitemizden tek tıkla sipariş vermeli ve bu açığınızı kapatmalısınız. Çarpıcı konusu ve akıcı anlatımı ile birkaç günde bitireceğiniz bu eser bitene kadar her gece son durağınız olacak. Başarılı yazar Charles Dickens tarafından yazılan bu eser yazarın adı tüm dünya edebiyatlarına ve okuyucularına duyurmuştur. Hemen hemen tüm dillere çevrilen bu eser hatrı satılır bir okuyucu kitlesine ulaşmıştır.

Oliver Twist

Oliver Twist

Bir Dünya Klasiği Oliver Twist!

Gücünü kalemine olan tutkusundan alan Charles Dickens, Oliver Twist adlı eseri ile tüm dünyaya bir ders vermiştir. Bu kitabı okuyup bitirdiğinizde artık hiçbir şeyin size engel olamayacağını düşüneceksiniz çünkü bu eserde zor olsa da hiçbir zorluk karşısında eğilmeyen küçük Oliver’in acı dolu geçen hayatını okuyacaksınız. Saadet bugün olmazsa da yarın mutlaka Oliver’in kapısını ziyaret edecek ve ona hayatla savaştığı için bir ödül verecektir.

Oliver, hayata bir sıfır arakada başlayarak anne ve baba sevgisinden uzak bir şekilde yetimhanede dünyaya gelir. Yetimhane müdürü tarafından ismi Oliver Twist olarak belirlenir. Cesur ve gözü kara bir çocuk olan Oliver, bir gün daha fazla yemek istediği için buradan kovulur ve bir cenaze levazımatçısının yanında işe girer ve acı dolu hayatı başlamış olur.

Kitap adı: Oliver Twist

Yazar: Charles Dickens

ISBN:9789750708275

Sayfa: 552

Yayın yılı: 2009

 

 

Etiket: ,