Ender Haluk Derince’nin yazmış olduğu Yakamoz yayıncılıktan bizlere ulaşan Papatya Kokulu Hikâyeler, adındaki huzuru içerisindeki hikâyeleri ile de bizlere yansıtan bir kitap. Bu kitapta huzuru ve mutluluğu bulabilir, sürükleyici olması dolayısıyla bu kitaptan okudukça keyif alabilirsiniz.

Doğaya hayranlığı ile bilinen yazarın özellikle doğadan da esinlenerek yazmış olduğu 53 hikâye sizlerin beğenisine sunuluyor ve hayatın karmaşasından uzaklaşacağınız kendinize ait dünyanızın çiçekler gibi renkli olmasını sağlıyor.

Kitapların insan hayatında önemi büyükken okudukça bu kitapların size sahip olduğunu adeta içine çektiğini görürsünüz. Sizlerin yaşadığınız sıkıntılı ve ruhsal olarak da kasvetli dönemlerinizde hem kendinizi geliştirmenizi hem de sizleri mutluluğa sevk etmesi bakımından önemli olan kitapların başında Papatya kokulu hikâyeler kitabı da gelir.

Papatya Kokulu Hikâyeler

Papatya Kokulu Hikâyeler

Papatya Kokulu Hikâyeler Kitabı kimler tarafından okunuyor?

Papatya Kokulu Hikâyeler kitabı, son günlerin en çok satanlar kitapları arasında yerini alıyor. Pek çok kişi tarafından severek okunan bu kitabı siz de hazır papatyaların mevsimi olan bu aylarda okuyarak kendinize özel keyifli zamanlar yaratabilirsiniz.

Pek çok kişinin severek okuduğu ve gün geçtikçe tavsiye edenlerin sayısının arttığı bu kitap sosyal medya da en çok bahsedilen kitaplardan biri oldu. Sizler de yazarın hayal dünyasındaki papatya kokulu hikâyelerini akıcı üslubuyla kendisinden dinlemek istiyorsanız yapmanız gereken bu kitaba sahip olmak olmalıdır. Özellikle bu mevsimde severek okuyacağınız papatya kokulu hikâyeleri almak için daha fazla vakit kaybetmeyin.

 

 

Etiket: ,