Dünya genelinde yayınlandığı andan itibaren yoğun ilgi gören ve yüksek satış oranlarına ulaşan dünyaca ünlü yazar Sylvia Day’ in muhteşem üçlemesinden oluşan kitaplardan birisi olan en çok arananlar kategorimizdeki Sana Soyundum isimli kitap, sonunda Türkçe’ye çevrilerek, Türkiye’deki ilgili ve meraklılarına sunuldu.

Sana Soyundum ile Bekar Bir Kadının Şehvetli Dünyasına Yolculuk

Dünyanın her yerinde büyük yankı uyandıran bir Sylvia Day imzası taşıyan Crossfire üçlemesindeki kitaplardan birisi olan bu kitap, üçlemenin ilk kitabı olma özelliğine sahiptir. Sylvia Day’ in bu kitabı Amerika’daki listelerde uzun süre bestseller sıralamalarında birinci sırada yer alan ve dünya genelinde 38 ülkede çevirisi yapılarak satışa sunulan bir kitaptır.

Sana Soyundum

Sana Soyundum

Bu denli yoğun ilgi gören Sylvia Day’ in Crossfire isimli üçlemesinin bu ilk kitabı büyük bir haz, duygu yoğunluğu ve kendini teslim etme üzerine muazzam bir kurgusu bulunan kitap, New York kentinde geçiyor. New York gibi gösterişli bir kentin en gözde bekarı olan ve Cross Holding’in tek varisi olan Gideon Cross, kentte bay gizemli ve tehlikeli olarak gizem salmış olan Eva’ nın karşısında kendini bırakıyor.

Tüm varlığı ile kendisini Eva’ ya teslim eden Gideon Cross’ ın aşk, şehvet, gizem ve zevk dolu hikayesinin Sylvia Day’ in muazzam diliyle harmanlandığı bu kitap Türkiye’de de oldukça yoğun bir ilgi görüyor. Yeni dönem dünya edebiyatının en sıradışı kitaplarından birisi olan ve en çok arananlar kategorimizde kendisine yer bulan Sana Soyundum isimli kitap ile sıradışı bir kitap deneyimi kitap severleri bekliyor.

 

Etiket: ,