Yıldız Ramazanoğlu tarafından kaleme alınan eser, 2014 yılının yeni çıkanlar kategorisinde yer alan geniş içeriği ve duygu yüklü satırları ile nadir kitaplardan bir tanesidir. Marburg şehrinin anlatısıyla başlayan öykü Anadolu’nun pek çok şehrinden bahseden kültürel bir yolculuğa çıkartıyor.

Sade ve abartıdan uzak yalın bir dil kullanılarak yazılan eserde şehirler konu alınarak derin bir anlatıya sahip olunmuştur. Şehrin Gizli Öznesi renkli kahramanları ve şehirler kullanılarak iletişim dilinin oluşturması yönünden zengin içeriğe sahip bir kitaptır.

Ramazanoğlu’nun Kaleminden Şehrin Gizli Öznesi

Yazarın kendi dilinden hayat bulan kitap 260. Sayfada noktalandırılarak keyifli bir noktada sona vermektedir. Son derece kaliteli kâğıtlara üretimleri gerçekleştirilen kitabımız akıcılığı ile sizleri kendisine bağlayacak özelliklere sahiptir. Başucunuzdan eksik etmeyeceğiniz Şehrin Gizli Öznesi Yıldız Ramazanoğlu’nu toplum olarak bir olma çabalarını ortaya koyduğu bir kitaptır.

Şehrin Gizli Öznesi

Şehrin Gizli Öznesi

Yeni çıkanlar kategorisinin en çok beğenilen eseri olan bu kitabımızı okurken bir sonraki sayfaya geçmek için sabırsızlanacak, yazarın satır aralarına gizlediği ufak noktaları fark ettiğinizde çok şaşıracaksınız. İçtenlik ve birlik olmak üzere yazılmış bu kitap türünün en iyi örneklerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Kitap okumaya seven insanlar için farklı bir konu ve içeriğe sahip olan kitabımızı okuyarak iletişim hakkında pek çok yararlı bilginin de farkına varabilirsiniz. Sizi yansıtan eseri mutlaka okumayı ihmal etmeyin!

 

Etiket: ,