Daha önce yazmış olduğu kitapla gönülleri fethetmeyi ve özellikle de genç kızları kendine hayran bırakmayı başarmış olan French Oje, bu ilgiyi çok daha yukarılara taşımak adına hiç vakit kaybetmeden yazmaya başladı ve bunun sonrasında ortaya bir öncekinden de samimi, etkili ve eğlenceli tarzda bir kitap çıkmış oldu.

Bir öncesindeki kitabın devamı niteliğinde olan Sen Yokken Yine Yanlış Yaptım – Keşke Ben Uyurken Gitseydin 2 isimli kitapta da yine ana karakter, Renda. Aslında birçok insanın içerisinde geçenleri yüksek sesle söylemeyi ve yaşamayı başarmış olan Renda ne yazık ki her zaman istediklerini elde edemiyor, bu sefer de mutsuzlukları ile uğraşmak zorunda kalıyor.

Sen Yokken Yine Yanlış Yaptım

Sen Yokken Yine Yanlış Yaptım

 Sen Yokken Yine Yanlış Yaptım – Keşke Ben Uyurken Gitseydin 2 ve Renda’nın Dünyası

 İlk kitabında gitmenin her şeyin çözümü olacağını düşünen insanlar, Sen Yokken Yine Yanlış Yaptım – Keşke Ben Uyurken Gitseydin 2 kitabı ile birlikte aslında bu düşüncenin çok da doğru olmadığını görecekler. Çünkü gidildiği zaman sorunlar çözüme ulaşmıyor. Yalnızca bekliyor, ancak geri dönüldüğü zaman tekrardan üstelik çok daha acı bir şekilde anlaşılıyor.

İnsanların en fazla gizledikleri duyguları büyük bir çıplaklığı ile anlatmayı başarmış olan French Oje, bu kitap ile birlikte ortaya çıkan yeni edebiyat akımının en güçlü örneklerinden bir tanesini yazdı ve bunun sonucunda da kitap en çok satanlar kategorisi içerisinde bulunmaya da devam ediyor.

Yazar: French Oje

Kitap: Sen Yokken Yine Yanlış Yaptım – Keşke Ben Uyurken Gitseydin 2

ISBN: 9786055134525

Sayfa Sayısı: 316

Yayın Yılı: 2014

 

Etiket: ,