Kitaplarında her zaman birbirinden farklı ve sıradışı konuları kaleme almayı tercih etmiş olan Türk edebiyatının modern çağındaki en önemli isimlerinden birisi olarak gösterilen Yücel Balku bu kitabında da okuyucularına eşsiz bir kitap deneyimi sunuyor. Farklı hikayeler ile her zaman beklenmedik ve sıradışı noktalara okuyucusunun büyük bir heves ve heyecan ile varmasını sağlayacak türde konu ve yazım tarzını benimsemiştir.

Sükut Ayyuka Çıkar

Sükut Ayyuka Çıkar

Sükut Ayyuka Çıkar Kitabıyla Olağanüstü Gerçeklikte Sıradışı Yolculuk

Olağanüstü edebiyat anlayışı konusunda modern çağın Türk edebiyatının en önemli ve en başarılı yazarlarının her zaman önünde gelen ilk kişi olan Baku tarafından kaleme alınan ve Türkiye başta olmak üzere pek çok farklı ülkede büyük ilgi görmüş olan sitemizin indirimdeki kitaplar kategorisinde yer almakta olan Sükut Ayyuka Çıkar isimli kitap içerisinde okuyucusunu sınırları zorlayan noktalara ulaştırılmaktadır.

Yücel Balku kitabında özelliklede okuyucusunu kimi zaman Kaf Dağının ardına kimi zamanda insanların yoğun olduğu okuyucunun tam yanı başına götüren olay örgüsünü tercih ederek, okuyucusuna kitap içerisinde olabilecek her türlü olağan ve olağanüstü durumları en gerçekçi şekilde yaşatıyor. Bu yüzden de Türk edebiyatının modern çağındaki en önemli isimlerden ve kalemlerden birisi olarak gösterilmekte olan bir yazardır.

Sitemizin indirimdeki kitaplar kategorisinde yer almakta olan Sükut Ayyuka Çıkar isimli kitap, her zaman genç kalacak bir yazarın, oldukça zengin ve oldukça geniş renklerden oluşan Türkçe ile kaleme almış olduğu son dönemlerin en başarılı eserlerinden birisidir.

 

Etiket: ,