En çok satanlar kategorisinde, sıra dışı bir kitap dikkatleri çekiyor. Ağız dolusu konuşmayı sevenler ve sahte hayatlardan hoşlanmayanların çok hoşuna gidecek olan bir kitapdan bahsedelim. Kitabın adı; tehlikeli temayüller.

Başarılı bir köşe yazarı olan Perihan Mağden tarafından yazılmış kitap, yazarın 25 köşe yazısı ve makalelerinden oluşuyor. Farklı olan şu ki; Mağden, daha önce yazdığı yazılardan derleyip bir kitap oluşturmadı, sadece bu kitap için makaleler yazdı. Son derece ilgi çekici olan yazılar, birçok okuyucunun kabinden geçenleri dillendirecek.

Tehlikeli Temayüller ve Hayatın Gerçekleri

Acaba kaçımız gerçekten istediğimiz hayatı yaşıyor, kaçımızın otokontrolü kendi elinde? Sanırız sayıca az olmasa gerek. Kitabın konusu, etkileşimli hayatlar ve sahte insanlar. Özenti insanlar, kocasının sözünden çıkmayan doğurgan kadınlar, çakma entel danteller kısacası orijinal olmayan insanlar. Perihan Mağden, tehlikeli temayüller kitabını, inanılmaz gözlemlerle kaleme almış. Bu gözlemlerin çoğu bizimde aklımızdan geçmiş ve yaşadığımız gerçekler. Bu yüzden kitapta hayatımızdan bulabileceğiniz çok şey var.

Tehlikeli Temayüller

Tehlikeli Temayüller

Köşe yazıları her zaman ilgi gören yazarın, denemelerinden oluşan bu kitabı mutlaka okuyun. Eseri, kitap mağazalarında ve online kitapçıların kültür-sanat konulu köşesinde bulabilirsiniz. Kültür sanat konulu yazıları seviyor ve gündemi takip ediyorsanız bu kitap hoşunuza gidebilir.

Bu özel denemeyi ve en popüler kitapları sitemizden inceleyebilirsiniz. Kitap dünyasındaki gelişmeleri güncel sitemizden takip edin ve okuyucu indirimlerden faydalananın.

 

Etiket: ,