Son dönemlerde yeni çıkanlar kategorisinde yer alan ve başarılı yazar Adalet Birgül’ün sihirli kaleminden doğan Yaralı Güvercin adlı kitabımız sizi derin duygular içerisine sokacak.  Duygu yüklü bu eserde şairane anlatım ile kendinizi büyülü bir atmosferde hissedecek ve asla çıkmak istemeyeceksiniz. Günlük hayatın sıkıntılarından bir parça da olsa bu eser ile kurulacak ve okudukça huzuru hissedeceksiniz.

Yaralı Güvercin’in Unutulmayacak Sözleri

Eserini şairane bir anlatım ile anlatan Adalet Birgül, okuyucunun kalbinde önemli bir yer kazanıyor. Çevirdiğiniz her sayfada biraz daha bağlanacağınız bu eser, okumaya başladığınız anda gerçek dünya ile tüm bağlantınızı kesecek. Gerçek dünyanın tüm sıkıntılarından kurtulup hayali karakterlerin üzerinden yaşayacağınız duygu yüklü bu yolculuk son zamanlar da yaptığınız en güzel yolculuk olacak.

Yaralı Güvercin

Yaralı Güvercin

Kapanmayan bir yarası var, dinmeyen bir acısı var, bitmeyen bir sevdası var sözleri ile hafızalarınıza kazınacak olan bu eser en sevdiğiniz kitaplar arasındaki yerini alacak. Sonsuza denk sevebileceği birisi var sözü ile aşkın sonsuzluğunu anlayacaksınız. Ürkek, korkak, günahsız, suçsuz, masum ve yalnız özelliklerine sahip olan yaralı güvercinin hikayesini okuyacaksınız.

Âşık ve sevdalı olan bu güvercinde bir parça kendinizi bulacaksınız. Amansız bir aşk hastalığa yakalanan bu güvercinin çaresi doktor da yoktur. Onun çaresi sevgilidedir. Kanadı kırık olan bu güvercin sadece sevgilinin merhemi ile uçabilir ve yeniden hayata bağlanabilir.

 

Etiket: ,