Bir kitap okurken, o kitaptan bir şeyler öğrenmek ne kadar keyifli olur dimi? Bilmediğiniz bir unsuru, o kitap ile birlikte öğrenmek, ne kadar eğlenceli bir deneyim olurdu? Bu deneyimlerin kazanılması için, kaleme alınmış bazı eserler vardır. Bu eserleri okurken, farkına varmadan bir şeyler öğrenecek ve bu durumdan hayli mutlu olacaksınız. Yüzleşme adlı eser, tam bu noktaya ışık tutacak öğeleri, içinde barındıran bir eser olma özelliğine sahiptir.

Yüzleşme

Yüzleşme

Maskeler Düştü Şimdi Yüzleşme Zamanı

Yazar Uğur Koşar tarafından kaleme alınan bu eser, toplum içerisinde yaşayan insanların, taktıkları sahte maskeleri, aslında o insan olmadıklarını ama kendilerini gösterme konusunda da cesur olmadıklarını, bizlere anlatmaktadır. Bu eseri kaleme alırken yazar, toplum içerisinde çok ince izlenimler yapmış ve eserini bu izlenimlerin sonunda kaleme almıştır.

Yüzleşme, gerçeklerle günün birinde baş başa kalacağımız gerçeğini bizlere çok iyi bir şekilde ifade etmektedir. Maskeler ile yaşanamayacağını ve işin sonunda gerçeğin ortaya çıkacağını, daha doğrusu bundan kurtuluşun olamayacağını, bizlere tüm detayı ile anlatan yazar, bu duruşu neticesinde, okur severlerin de ilgisine mazhar olmayı başarmıştır.

Kişisel gelişim üzerine harika bir eser kaleme alan yazar Uğur Koşar, vermek istediği mesajda, hiç eveleyip gevelemeden bir üslup takınmış, vereceği mesajı çok net bir şekilde vermeyi başarmıştır. Bu başarısının karşılığını fazlası ile alan yazar, diğer eserlerini oluştururken, bu eseri referans kılmıştır.

 

Etiket: ,