Felsefe kitapları, genellikle çok fazla kafa yoran ve tamamen felsefeye ilgi duyanlar tarafından okunabilen eserlerdir. Çoğunlukla çok fazla düşündürür ve uzun süre okumak zordur. Felsefe kitaplarına bakış açınızı değiştirecek ve ön yargınızı yok edecek bir kitapla tanıştıralım sizleri. Zizekten Nükteler adını taşıyan kitap, Slavoj Zizek tarafından kaleme alındı.

Esprili felsefe yazılarıyla tanınan ve fıkralarıyla ünlenen yazar bu kitapta, önceki kitaplarından derlenen nüktelerle hazırlanmış. Yazarın bu yaklaşımı, felsefenin sıkıcı bulunmasında mıdır ve yoksa çok esprili bir kişiliğe sahip olunmasından mıdır bilinmez, çok sevildi. Belki de fıkralı bir anlatım, gerçekleri daha iyi ifade edebiliyor ve daha fazla akılda kalıyor olabilir.

Zizekten Nükteler

Zizekten Nükteler

Haftanın Kitabı Zizekten Nükteler

İlk çıktığı günden bu yana ilgi gören, beğenilen, üzerine en fazla yorum yapılan ve en çok satan kitaplar arasında olan Zizekten Nükteler, felsefe derslerini daha eğlenceli bir hale getirebilir. Belki biraz ders almak, düşünmek, belki de biraz gülmek için bu kitabı okumalısınız. Bazen gerçekler esprilerin içinde saklıdır, bazen de acılar bir gülüşün içinde. Kısacası öğreneceğimiz ve kendimize itiraf etmemiz gereken daha çok şey var.

Slovaj Zizek tarafından yazılan kitabı, sitemizden sipariş vererek edinebilirsiniz. En çok satanlar bölümünde bulabileceğiniz bu eşsiz eser kısa sürede elinizde olabilir. Kolay ödeme seçenekleriyle sitemizden istediğiniz kitapları satın almanız çok kolay ve avantajlı.

 

Etiket: ,